Vefk Yazan Hocalar

Tesirli dua demek olan vefk, Kurandaki ayetlerden ve esmalardan oluşur. Belli yazım kurallarıyla, konuyla alakalı ayetlerin ve esmaların belirli oranlarda yazılmasıyla oluşturulan bir dua metodudur.

Her insan vefk yazamaz. Bunun için ilimli bir hoca ve özellikle islamın her alanında ihtisas yapmış hocalarımızı tercih etmek gerekiyor.Aksi halde yazılan vefk hiç bir fayda sağlamaz. Dünyadaki islam ülkelerinde vefk ilmine vakıf olan ilimli hocalar bulunduğu gibi, Türkiye’de de bu konuda büyük ilim sahibi uzman hocalarımız bulunmaktadır.

Vefk yazdırmaya karar verdiysek iyice bir araştırma yapıp, bu konuda uzman olan hocaları araştırıp , onlarla çalışmaya karar vermek bizim faydamıza olacaktır.

Ülkemizde bir çok şehirde tesirli vekler yazan hocalarımız var. Bunun için derin ilme sahip olan ve Ankarada vefk yazan hocalar, İzmirde vefk yazan hocalar, Bursada vefk yazan hocalar, İstanbulda vefk yazan hocalar, Erzurumda vefk yazan hocalar ve Türkiyenin her ilinde vefk yazan hocalar konusunda, bu konuda manevi destek almak isteyen kardeşlerimize yardımcı olmanız amacıyla değerli yorumlarınızı bekliyoruz. Tavsiye edeceğiniz ilimli hocalar var ise, Allah rızasını gözeterek açtığımız bu siteye yorumlarınızı göndermeniz mümin kardeşlerimize fayda sağlayacaktır.

1, “Vefk Yazan Hocalar” hakkında görüş bildirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir