Büyü Nedir ve Nasıl Yapılır?

Büyü nedir,nasıl yapılır,bir insana yapılan büyü nasıl bozulur, büyüden korunmak ve kurtulmak için ne yapılır?

Büyü, insanların elde etmekte zorlandıkları veya elde edemedikleri şeyleri elde etmeye çalışırken doğa üstü güçler aracılığıyla kullandıkları yöntemlerdir. Büyünün çok çeşidi vardır ve çok etkili olduğu bilinen bir çok büyü yöntemi vardır.

Her kültürün kendilerine ait büyüleri ve yöntemleri olmasına karşın dünyanın dört bir yanında yapılan büyüler birbiriyle benzerlik göstermektedir. Doğa üstü güçler kullanılarak hazırlanan büyüler, insanlar üzerinde bir güç kaynağı meydana gelir ve büyünün yapılış amacına göre, üzerine büyü yapılan kişi bundan etkilenir.

Büyü nasıl bozulur?

İnsanların hayatlarını etkilemek amacıyla yapılan büyülerin etkisi sonsuzdur ve büyüden kurtulmak zordur fakat ilimli hocalar ulvi yeteneklerini kullanarak büyüleri çözebilirler. Büyü nasıl çözülür uzman hocalarımıza danışılması ve üzerinde büyü belirtileri olan insanların, onlardan yardım alması gerekiyor. Büyü bozan hoca ilimli ve bu işin ehli olmalı.

Büyü nası yapılır

Etkili büyü nasıl yapılır? Büyüler taklit ve temas büyüsü olmak üzre iki çeşittir. Bunlar ak büyü, kara büyü, aktif ve pasif büyülerdir. Taklit büyüsüne her toplumda rastlanır. Kendisinden nefret edilen insan için yapılır. Amaç kişileri zararsız hale getirmektir.taklit büyüsünde, büyüye maruz kalacak olan insanın fotoğrafına veya çamurdan yapılmış şemailine ihtiyaç vardır. Her ülkede bu büyünün yapılış şekli farklıdır. Mesela Peru’da kaş, saç, kirpik, tükürük gibi malzemeler kullanırlar. Bu malzemeler balmumundan yapılan kişiyi temsil edeen heykele yapıştırılır ve 7 gece bu balmumu heykeli eritilir. Amerikada ise büyü yapılırken insan şekli ağaçtan yapılır. Polinezya’da ise büyü yapılan kişinin elbisesi ve herhangi bir kıyafeti üzerinde çalışılır. üzerine büyü yapılan insandan alınan kıyafet mezar üzerine konulur.

Temas büyüsü ise bir şeyin hiç değişmemesi hep eynı şekilde kalması için yapılır ve biriyle yanyana iken veya aynı yerde iş yaparken gibi durumlarda büyünün amacına ulaşacağı düşünülür.

Büyülerde psişik güçler etki gösterir. Büyüleri yapan kişiler çeşitli yeteneklere, büyü formüllerine ve dua-bedddua konularına hakimdirler.

Ak büyüler iyi niyetler güdülerek yapılır. Burada amaç insanlara şifa olmaktır. Kara büyüler ise tamamen kötü niyetle yapılır ve amaç kişilere büyük zararlar vermektir. İnsanların kısmetlerini kapatmak, hayatlarını altüst etmek, bütün işlerinin ters gitmesine sebebiyet vermek, ölümcül hastalıklara yakalanmalarına neden olmak için yapılır.

Bu tür büyüler genellikle usta büyücüler tarafından yapılır ve bu büyüleri ilimli olan büyü bozan hocalara bozdurmak gerekiyor ki, tam olarak büyüler çözülsün ve tehlikeli tesirlerden arınma işlemi gerçekleşsin. Aksi halde yarım yamalak bozulduğu zaman insanların üzerinde daha kötü etkiler bırakabilir. Arınma işleminin tam gerçekleşmesi gerekiyor ki büyünün etkileri o kişinin üzerinden tamamen silinsin. Üzerinde büyü belirtileri olan kardeşlerimiz varsa öncelikle bu konuda ilim sahibi olan hocalarımızdan yardım alsın. Çünkü bu konular altından tek başımıza kalkabileceğimiz konular değil, mutlaka profosyonel desteğe ihtiyacımız var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir